تبلیغات
تور یونان | تور نوروزی یونان | تور آتن - موزه آکروپولیس
  • تور یونان

کاربر عزیز،
به وبسایت تور یونان | تور نوروزی یونان | تور آتن خوش آمدید

موزه آکروپولیس

موزه آکروپولیس در یونان که خود یکی از قدیمی ترین کشور های دنیاست و نامش آدم را یاد موزه می اندازد خب مسلما یکی از اصلی ترین دلایل سفر یک شخص تاریخ دوست به کشور یونان بازدید از کشور زیبا و تاریخی یونان است.

موزه آکروپولیس
موزه آکروپولیس

این موزه در سال 2001 بازسازی گردید و وسایل موجود در آن تمیز گشت.
کتیبه های قدیمی موجود در این موزه بسیار جالب توجه تاریخ نگاران بوده و در عجبند که این آثار تاریخی در موزه آکروپولیس یونان از کجا آمده است؟

موزه آکروپولیس
موزه آکروپولیس

آثار باستانی که در موزه ی آکروپولیس در یونان قرار دارد ارتباط تنگاتنگی با تاریخ ایران و یونان و جنگ هایی که بین این دو کشور شد دارد و هم چنین گچ کاری هلای ظریف دور این موزه نشانگر این است که یونان تاریخی به مردم خویش این فرصت را همواره داده است تا با مسائل تاریخی کشور قدیمی و با فرهنگ شان آشنا شوند.

موزه آکروپولیس
موزه آکروپولیس

شاهکار های معماری بنای این موزه به دنبال پیگیری های دولت یونان در اوضاع نا مساعد اقتصادی اخیر این کشور بوده که در باره ی آن دستور دادند تا همه ی لولزم و شرایط باستانی مربوط به صنعت توریسم و استفاده از تورهای یونان را برای بازدید از این موزه ی قدیمی و تاریخی فراهم کنند.

موزه آکروپولیس
موزه آکروپولیس

در محوطه های قدیمی موجود در این موزه ی بسیار زیبا و دیدنی همواره به معماری کهن یونانی توجه و عنایت ویژه ای شده است که در این باره میتوان به مواردی اشاره کرد که در آن سازمان میراث فرهنگی کشور یونان به مسائل تاریخی این کشور اهمیت زیادی داد تا در این کشور توریسم و تور یونان رونق بگیرند تا مردم پس از ورود به شهر آتن و بازدید از آکروپولیس عظیم در پایتخت یونان به بازدید از این موزه ی زیبا وقدیمی بپردازند که در این باره می توان به همین موارد فوق اشاره کرد.