تبلیغات
تور یونان | تور نوروزی یونان | تور آتن - معرفی سه جاذبه گردشگری معروف یونان
  • تور یونان

کاربر عزیز،
به وبسایت تور یونان | تور نوروزی یونان | تور آتن خوش آمدید

معرفی سه جاذبه گردشگری معروف یونان

همان طور که می دانید تمدن یونان از جمله تمدن های بسیار کهن و قدیمی اروپا و جهان است. تاریخ این شکور همچون کشور خودمان ایران، تاریخی طویل است. در این کشور جاذبه های گردشگری فراوانی را می توان مشاهده نمود، هم جاذبه های گردشگری طبیعی و هم جاذبه های تاریخی که عمده محبوبیت یونان نیز بدلیل همین جاذبه های تاریخی است. در ادامه چند جاذبه گردشگری این کشور را به شما معرفی خواهیم کرد.

سه جاذبه گردشگری معروف یونانمیدان سینتگما (Syntagma)

بد نیست این موضوع را بدانید که یکی از مکان‌های مورد علاقه گردشگران در آتن میدان سینتگما است. ویژگی خیلی منحصر به فرد این میدان رژه سربازان مقابل مقبره سرباز گمنام است. ساختمان پارلمان یونان و همچنین اتوبوس‌ها، چرخ‌دستی‌ها و ترامواهای بسیار زیادی در این میدان قرار دارند. بعلاوه باید گفت میدان سینتگما پایگاه فعالیت‌های سیاسی محسوب‌ می شده و در سال ۱۹۷۴ دولت نظامی جونتا در این مکان سرنگون‌ شده‌ است.

سه جاذبه گردشگری معروف یونان

جزیره سنتورینی (Santorini)

می رسیم به دومین جاذبه گردشگری محبوب آتن؛ جزیره سنتورینی که با نام "ترا" نیز شناخته می شود، در 200 کیلومتری کشور یونان در دریای اژه واقع شده است. جمعیت این جزیره کمتر از 15000 نفر می باشد. امروزه معلوم شده است جزیره سانتورینی در 3500 سال پیش بوجود آمده است، هنگامی که آتشفشان عظیمی فوران کرده بیشتر قسمتهای جزیره امروزی را به بیرون ریخته است.

سه جاذبه گردشگری معروف یونان

باغ‌ ملی آتن

اما یکی از زیباترین جاهای دیدنی این کشور در آتن قرار دارد. درست در قلب این شهر، مرغزاری سبز و دلچسب برای گردش‌ در بعد از ظهرهای آفتابی قرار دارد. در باغ سلطنتی محلی اختصاصی وجود دارد که امروزه بعنوان ساختمان پارلمان مورد استفاده‌ قرار‌ می‌گیرد. باغ‌ملی که در سال ۱۹۲۳ تاسیس‌ شده‌ است، مکانی آرام به‌دور از هیاهوی شهری سایبانی سبز از درختان تنومند و گیاهان مختلف آن را فرا گرفته‌ است. باغ‌های زاپئون نیز در آنجا واقع شده که بوسیله ساختمان باستانی کنگره احاطه و آن نیز در قرن 19 میلادی ساخته‌ شده‌ است. تور یونان نوروز 96 فرصت خوبی برای بازدید از این باغ زیبا خواهد بود.

سه جاذبه گردشگری معروف یونانبرچسب ها

،

موضوعات مرتبط

جاذبه های گردشگری یونان ،