تبلیغات
تور یونان | تور نوروزی یونان | تور آتن - سفر به آتن
  • تور یونان

کاربر عزیز،
به وبسایت تور یونان | تور نوروزی یونان | تور آتن خوش آمدید

سفر به آتن

در بعضی از کشور ها اگر  به دنبال آثار باستانی می گردید حتما سری هم به پایتخت آنجا بزنید. یکی از مناطق تاریخی یونان و البته پایتخت آن آتن می باشد که روزانه تاریخدانان زیادی را به طرف خود جذب کرده طرفداران زیادی دارد.

در ادامه با وبلاگ تور یونان همراه ما باشید.این شهر در میان قرن ها تاریخ به وجود آمده .آتن شهر بسیار مهمی از دیدگاه تاریخ شناسان و توریسم ها به حساب می رود زیرا دارنده مکان های باستانی با قدمت بالای تاریخی برای گردشگران است. اگر با نگاهی دقیق تر به این شهر شلوغ و پر خاطره بنگریم میتوانیم رد پایی از بازی های المپیکی که بیشت از  سالها پیش در آن برگزار می شده است ببینیم. برای خرید بلیط هواپیما جهت سفر به یونان نیز می توانید از طریق سامانه رزواسیون آنلاین سفرمی اقدامات لازم را انجام دهید.

سفر به آتن

البته باید این را هم اضافه کنیم که بعده ها در اویل سال 2005 بازی های جهانی دوباره روی خود را به این مکان نشان داد و دوستداران زیادی را به خود جذب کرد.از دیگر دلایل زیبایی شهر تاریخی آتن همان بس که شما می توانید در اکثر میدان ها و خیابان های شهر نهال های پرتقال متعددی را مشاهده نمایید.

در حال حاضر می توان آتن را یکی از پرگردشگرترین شهرهای قاره اروپا دانست که هر ساله میزبان هزاران گردشگر از سراسر دنیاست. برای راحتی بیشتر جهت استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی این شهر متناسب است یک بروشور از لیست زمان کار آنها تهیه نمایید تا در ادامه سفر خود با هیچگونه تاخیر و مشکلی پی نیاید.

سفر به آتن

شما هم در نظر داشته باشید که برای لذت هر چه تمام تر می توان یک راه کار خوب پیشنهاد کرد و این کاربرد مناسب چیزی نیست در عمل قرار دادن این که  روز خود را مانند مردم آتن شروع کنید؛ یعنی صبح زود بیدار شوید و پس از بازدید از کل شهر که حتما هر چه قدر وقت بگذارید کم است به ظهر برسید و از هوای گرم خوب شهر برای یک خواب و استراحت روح انگیز و چشم نواز استفاده کنید تا شب ها بیدار بمانید یک از مطالبی  که شما هم باید بدانید این است که  این شهر پر هیجان شب گذرانی های خوب و متعددی را همچون رستوران ها و قهوه خانه های قدیمی برای شما وتفریح کردن شما در قسمت اصلی آتن را دارد.موضوعات مرتبط

آتن ،