تبلیغات
تور یونان | تور نوروزی یونان | تور آتن - هتل زیبای دیوانی آپلن پالاس اند اسپا
  • تور یونان

کاربر عزیز،
به وبسایت تور یونان | تور نوروزی یونان | تور آتن خوش آمدید

هتل زیبای دیوانی آپلن پالاس اند اسپا

ما در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از برترین هتل های اروپا در یونان آشنا کنیم. هتلی که از معرفی اماکانت آن به وجد خواهید آمد. در یونان هتل های بسیار زیاد وجود دارد که همیشه آماده ی خدمت رسانی به مسافران و گردشگرانی می باشد که از تمام نقاط جهان به این خطه ی زیبا سفر می کنند و از جاذبه های گردشگری این سرزمین رویایی بازدید می کنند. در ادامه قصد داریم شما را با یکی از بهترین هتل های یونان آشنا کنیم.

بی شک این هتل را می توان بعنوان یکی از برترین هتل های اروپا معرفی کرد. هتل Divani Apollon Palace & Spa با خدمت ها عالی خود پذیرای مهمانان میباشد. اطراف مطبوع این هتل 5 آكتور تفریحی، میهمانان را از هر فکری سبكبار خلق و تعطیلات مستوفا و کاملی به آنان رهاورد میدهد. اماکن شریكی هتل، شیک و كریه بوده و امکانات رفاهی عالی، لوکس و بیشی را در وارستگی و اسارت میهمانان اسكان داده است.اتاقهای پاکیزه این هتل كامل بلوز ركابی مکان بابت خاموش و آسودگی میباشند.خدمات کارکنان پایندان و پیشه ای هتل انگیزه شده تا هتل به هدف نهایی طولانی گردشگران تبدل شود.امکانات رفاهی هتل جامع ماساژ ، حوضچه روباز ، سونا ، مرکز امنیت و آبگرم ، آبزن ترکی و بخار ، آبزن ترکی ، تالاب سر ابهام آمیز ، امکانات ورزشهای آبی در سایت هتل می باشد.از و دنیا اولی امکانات هتل میتوان به ارائه خدمت ها محافظت از خردسالان كنایه کرد.این هتل و آبگرم دارای 286 بیت می باشد.
شیشه های دوجداره خانه ها نیز از فرو كردن و اخراج هرگونه سر و صدا درهنگامی که شما چرت میزنید؛ جلوگیری میکند. این هتل اقامتی لوکس را به همنشین امکانات بسیارویژه ای نظیر زمین گلف به میهمانان خود عرضه میدهد.این هتل با مرتبط بودن بوتیك های كلان به خود میبالد.یک صرافی نیز در هتل حیات دارد.اتاق مجمع کاملا بسیجیده در هتل شی میباشد.اتومبیل کرایه نیز بنا به استدعا میهمانان، در اختیار آنان ثبات خواهد گرفت.برنامه پرسه خود را نیز از ما بخواهید.میهمانان میتوانند در فعالیت هایی نظیر تنیس، اسکی شرکت کنند.شما نیز می توانید از خدمت ها زیبایی آرایشگاه هتل مصرف کنید.
موضوعات مرتبط

هتل های یونان ،