تبلیغات
تور یونان | تور نوروزی یونان | تور آتن - بررسی جزایر زیبای یونان
  • تور یونان

کاربر عزیز،
به وبسایت تور یونان | تور نوروزی یونان | تور آتن خوش آمدید

بررسی جزایر زیبای یونان

یونان یکی از بهترین سرزمین های تاریخی می باشد که تمدن بسیار وسیعی را دارا می باشد. در این پست از وبلاگ تور یونان به بررسی جزایر زیبای یونان پرداخته ایم. دلیل اصلی این امر نیز کمک به انتخاب مقصد مناسب برای سفر به یونان می باشد. با وبلاگ تور های نوروزی یونان همراه باشید.

Image result for greece islands

 

یونان مقیاس جزیره‌های فراوانی دارد که آمار آنها حتی تا ۶۰۰۰ آداك نیز می‌رسد. غزارت از این جزیره‌های متراكم از سکنه هستند یا بی همسر لحاظ تفریحی دارند. بزرگترین آداك در این کشور آبخو کرت است گه خود به انزوا یکی از استان‌های این کشور را تشکیل می‌دهد. مرکز این استان بلد ایراکلیون است. وفور و كمی از جزیره‌های این کشور که مملو و تهی از سکنه هستند پادرمیانی افراد مشهور و متعسر و غنی خرید می‌شوند.

(یا جزیرۀ لسبوس) آبخوست ای در یونان می شمه که در خاصه شرقی دریای اژه وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق شده است. مساحت این سرزمین 1632 کیلومتر چارگوش می آرزو بادا که 320 کیلومتر از آن را عراق تشکیل می دهد و بدین ترتیب این آبخست سومین جزیرۀ مبصر بزرگ تر یونانی و بزرگترین آبخو در بین سایر جزایر یونانی می بو که در دریای اژه پراکنده شده اند. این آبخو توسط تنگۀ Mytilini از ترکیه جدا شده است.


Image result for greece islands


(یا جزیرۀ میکنوس) به عنوان بعضی از جزایر Cyclades، یک جزیرۀ یونانی است که بین تینوس، سایروس، پاروس و نکسوس تحكیم گرفته است. این آبخست ناحیه ای به وسعت 85.5 کیلومتر چارگوش را نهان سازی می دهد و سطح آن در بالاترین نقطه 341 متر اولی از سطح حیثیت جایگیری می گیرد. اینجا 9.320 نفر سکنه دارد (تا سال 2001) که اکثر آنها در بزرگترین شهر آن یعنی Mykonos زندگی می کنند که در كناردریا غربی حادث :اسم تازه شده است.

(به Mykonos اصطلاحا Chora هم می گویند که به معنی شهر است. این چنین نامگذاری در زبان یونانی زمانی اتفاق می افتد که نام یک آبخوست با نام شهر اصلی اش یکسان باشد.) Mykonos یکی از جزایر چند ملیتی اروپاست و مقامی سمبلیک در بین گردشگران اروپایی بدست آورده است.


Image result for greece islands

روستای اویا، شرحه ای از نعیم و دوزخ در دریای اژه، چسبیده به لبه آتشفشان است.. هر كنایه از اویا قرین کارت پستال هاست.. حانه های مکعبی سفید، کلیساها با گنبدهای آبی، خیابان های سنگفرش شده پیچ در پیچ..

فیرا، عاصمه سانتورینی به موزه ماقبل سیرالملوك سابقه زمان ترا می نازد که مفقود ضال های عتیقه آکروتیری را به نمودن می گذارد.. مکان دیرینه آکروتیری از و دنیا اولی گیرایی كشش های فیرا به احصائیه می رود.. روستای آرام ایمرویگلی نیز در نزدیکی فیرا با گلهای کاغذی نكوهیده زشت مبهم شده.. كرانه کاماری و بندرگاه نفرت انگیز و خوب و كهن آمودی از دومین جذب های سانتورینی می باشند..

 برچسب ها

، ،