تبلیغات
تور یونان | تور نوروزی یونان | تور آتن - یونان و صربستان، انتخاب ویژه گردشگران ایرانی
  • تور یونان

کاربر عزیز،
به وبسایت تور یونان | تور نوروزی یونان | تور آتن خوش آمدید

یونان و صربستان، انتخاب ویژه گردشگران ایرانی

سفرهای اروپایی همیشه برای بیشتر گردشگران ایرانی خوشایند بوده است اما سفر به آنها بدلیل وجود برخی موانع که مهمترین آن ویزاست، برای برخی مشکل آفرین بوده است اما هنوز هم هستند کشورهایی در اروپا که برای سفر به آنها نیازی به ویزا ندارید! در مقاله امروز قصد داریم به معرفی یونان و صربستان، انتخاب ویژه گردشگران ایرانی بپردازیم...

Image result for greece tour

یونان

یونان سرزمینی با تاریخ بسیار غنی می باشد که یکی از ابتدایی ترین و قدیمی ترین تمدن های روی کره ی زمین است. به دلیل همین تاریخ غنی نیز موارد تاریخی بسیار زیادی را در این کشور مشاهده می نمایید.

یونان حدود ۶۰۰۰ جزیره دارد که تنها ۲۲۷ مورد آن دارای سکنه است. در سایر موارد این جزایر خالی از سکنه بوده و به همین دلیل دولت این کشور به فروش این جزایر به ثروتمندان جهان پرداخته است. یکی دیگر از موارد توریستی این کشور که در دنیا همانندی ندارد، شروع دوره های مسابقات المپیک می باشد که از سرزمین یونان باستان شروع شده و تا به امروز هر چهار سال یکبار به صورت بسیار تخصصی و پر طرفدار دنبال شده است و ارزش مدال المپیک برای ورزشکاران از هر مدالی بیشتر می باشد.

Image result for greece tour

از تاریخ ۲۴ خرداد ماه ۱۳۹۴ شمسی، اولین پرواز مسافربری از طریق شرکت هواپیمایی ماهان از تهران به آتن برقرار شد. این شرکت در هفته سه بار در روزهای یکشنبه، سه شنبه و جمعه در این مسیر پرواز برقرار کرده‌ است. روابط ایران با این کشور در سال های گذشته بسیار مفید بوده و هر ساله تعداد زیادی از توریست های ایرانی و یونانی در میان دو کشور جا به جا شده که همین امر باعث پیشرفت اقتصادی دو کشور شده است.


بد نیست بدانید که تنها با پرداخت شبی ۱۰ یورو می‌توانید در خوابگاه و هاستل‌ها اقامت کنید. به ازای اتاق خصوصی هاستل باید شبی ۲۵ یورو بپردازید. لابزم بذکر است که هاستل‌ها معمولا وای فای رایگان دارند. امکاناتی مثل ملحفه و صبحانه‌ی رایگان در بعضی از هاستل‌ها وجود دارد. در کنار این مورد شما می توانید از هتل های ارزان تری نیز استفاده نمایید ولی برای کیفیت بالاتر بهتر است از این هتل ها استفاده نمایید. اگر شما هم قصد داشتید با یکی از تورهای یونان همراه شده و سفری جذاب به این کشور را در برنامه خود قرار دهید، با اقمت در هاستل می توانید از هزینه های سفر خود بکاهید.

این کشور به این دلیل که در اروپا قرار دارد و اروپا نیز در چند سال گذشته دچار بحران اقتصادی بوده است، در سال های گذشته دچار مشکلات بسیار زیادی شده بود که بارها این مشکلات گریبان مردم را گرفته بود و بسیاری از مشاغل را از بین برده و اقتصاد این کشور را تا نزدیکی ورشکستگی رساند که همین امر در بسیاری از زمینه ها به این کشور ضررهای بسیار زیادی را وارد کرد.

و اما صربستان...

صربستان

صربستان سرزمینی با تاریخ پر از جنگ و خونریزی می باشد که همین امر باعث به وجود آمدن فرهنگ ها و تشکل های بسیار زیادی در این کشور شده است و همین موارد نیز باعث وجود جاذبه های بسیار زیادی در این کشور شده است. همچنین وجود این موارد فرهنگی باعث شده تا جشن های فرهنگی بسیاری در این سرزمین برگزار شود که همین نکته یکی از مثبت ترین موارد موجود در مورد این سرزمین است.

Related image

هزینه‌ی اقامت در خوابگاه و هاستل‌ها ۱۲۰۰ دینار است. اتاق دو تخته در هتل معمولی ۵۰۰۰ دینار هزینه دارد. هزینه‌ی اقامت در هتل‌های لوکس به ازای اتاق دوتخته ۱۲ هزار دینار است. باید دقت داشته باشید که میزان هزیه های خود را می توانید با استفاده از نکات بسیار ساده ای کاهش دهید.

نمونه ی این نکات را می توان استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی می باشد که در بیشتر کشور های جهان، استفاده از این موارد بسیار کم هزینه تر می باشد. در کنار این مورد می توانید از غدا فروشی های شهری استفاده کنید که غذاهای ارزان قیمت و بهتری را به شما عرضه می کنند. با تور صربستان نوروز 97 همراه شوید و از سیر و سیاحت در این کشور اروپایی خاظراتی به یاد ماندنی را رقم بزنید.

برچسب ها

، ،