تبلیغات
تور یونان | تور نوروزی یونان | تور آتن - جاذبه های تاریخی در یونان
  • تور یونان

کاربر عزیز،
به وبسایت تور یونان | تور نوروزی یونان | تور آتن خوش آمدید

جاذبه های تاریخی در یونان

کشور یونان از نظر قدمت تاریخی و فرهنگی در دنیا بی نظیر است، سالانه افراد زیادی برای دیدن آثار به جای مانده از تاریخ این کشور به یونان سفر می کنند. در ادامه با وبلاگ تور یونان همراه باشید تا در مورد این جاذبه های تاریخی در یونان برای شما بیشتر بگوییم.

سانتورینی

سانتورینی واقع در سواحل غرب یونان مشرف به دریا، یکی از مبرز ترین جزایر یونان، به خاطر شهرهای صخره ای فیرا و اویا معروف است. فیرا و اویا ، از محبوب ترین مراکز آفاق پویی یونان برای ماه عسل می باشند و از خانه ها و هتل بوتیک های مکعبی شکل سفید ساخته شده اند. از تفریحات جزیره سانتورینی میتوان به شنا در سواحل شنی آتشفشان سیاه در جنوب و سواحل شرق، معاینه بررسی از مکان قدیمی آکروتیری، اشاره کرد. این جزیره دارای فرودگاه، کشتی و قایق های دو بدنه از بندر آتن می باشد.

یونان


دلفی

دلفی در یونان یکی از میراث جهانی یونسکو ، بر روی دامنه کوه پارناسوس ساخته شده است. دلفی مشرف به دره ای چشمگیر مکانی مقدس است که گردشگران برای پرستش آپولو  به اینجا می آیند و با اوراکل افسانه ای درد و دل می کنند. معابد متعدد، سالن تئاتر و زورخانه از جاهای دیدنی دلفی هستند. علاوه بر این، موزه نوین دلفی ، یافته های قدیمی این مناطق را به نمایش می گذارند. دلفی در 180 کیلومتری شمال غربی آتن قرار دارد.

شهر کورفو

کورفو در دریای ایونی، در سواحل غرب زمین یونان یکی از پربازدید ترین جاذبه های سیاحت کشور یونان به شمار می رود. پایتختش، شهر کورفو، یکی از میراث جهانی یونسکو ، چندین قرن توسط ونیزی ها اداره می شد. دو قلعه متعلق به قرن 16 در پیاده رو های رمانتیک این شهر که پر از کافه های قدیمی می باشد را کشف کنید. تفریحات محبوب کورفو شامل قایق های بادبانی در دریای ایونی و تورهای تماشا با قایق به ساندارا و بورتنیت در نزدیکی آلبانی می باشد. کورفو یک گذرگاه و کشتی از پاتراس یونان دارد. در تابستان کشتی ها آنکونا و ونیز هم در اینجا توقف می کنند.

یونان

تسالونیکی

تسالونیکی مشرف به دریای اژه در شمال یونان، دومین شهر بزرگ کشور یونان بعد از آتن به شمار می رود. به دلیل نزدیکی به بلغارستان و ترکیه همیشه مهد فرهنگ ها و ادیان مختلف بوده است. کلیساهای بیزانس ، چندین بنای قدیمی رومی از جمله طاق نصرت گالریوس و موزه بیزانس از جمله دیدنیهای تسالونیکی یونان می باشند.